Alerji Tedavileri

Mora Terapi ile Alerji Tedavisi

Mora Terapi ile Alerji Tedavisi

Alerji Tedavileri

Tedaviler haftada bir ya da daha uzun aralıklarla ve seanslar şeklinde yapılır. Mora terapinin kaç seans süreceği tamamen duruma özeldir. Kişinin alerjik tablosunun ağırlığına, vücudun toksin yüküne bağlı olarak değişir.

Özellikle çocuklarda birkaç seans sonrası bazı değişiklikler ortaya çıkabileceği bilinir. Bununla birlikte tedavinin 10 seans ve daha üzerinde olabileceğini de bilmek gerekmektedir. Yöntemin nihai etkisi tedaviler bittikten birkaç ay sonra ortaya çıkacaktır.

Mora ile Alerji Tedavisi süresince alerjen maddeye karşı sıkı bir diyet uygulanmalıdır Ayrıca mümkün olduğu kadar alerjen maddeden kaçınılmaya çalışılmalıdır.

Mora Terapi ile Alerji Tedavisi

Alerjide Mora Biorezonans terapisinin uygulaması alerjen maddenin çevresine yaydığı elektromanyetik bilginin vücut enerji sistemi üzerinden silinmesi işlemidir.

Mora terapi alerjen madde silme işleminde, işlem alerjen maddelerin cihazın içine konulması ve programın
çalıştırılarak frekansların ters çevrilerek vücuda verilerek silinmesidir. Ayrıca bir yandan da Mora renk terapileri ile enerji dengesinin sağlanmaya çalışılması işlemidir.

Yapılan ilk Mora Terapi tedavileri alerjiler üzerine olmuştur. Mora Terapi ile alerjen maddenin vücutta tetiklediği reaksiyon ortadan kaldırılabilmektedir. Ancak alerjik yapıyı ortaya çıkaran temel sebepler ortadan kaldırılmadan tedavinin bittiği düşünülmemelidir.

Alerjik semptom yaratan her türlü madde için bu kullanılabilir. Ancak tedavilerde çoğu zaman ilgilenilen ilk konu gizli-temel alerjiler ve temel toksin yükler olmaktadır. Tecrübelerin gösterdiği; vücuttaki toksik yükün ya da gizli gıda alerjilerinin ortadan kaldırılmasının birçok yüzeysel-görünür alerjiyi ortadan kaldırdığı yönündedir. Gizli alerji olarak bilinen bir alerji tipi tüm tedavilerde çok önemlidir. Çocuklarda ki etkinlik erişkinlere göre daha fazladır.

Gizli - Temel Gıda İntoleransları

Bunlara "gizli" denmesinin nedeni, diyetteki temel gıdalar olmaları ve devamlı kullanılmalarına rağmen kişinin gıdayı aldığında herhangi semptom yaşamamasıdır. Söz konusu gıdanın belirli bir dönem katiyetle kullanılmaması gerekir. Ayrıca ardından kişinin o gıdayı çok az da olsa tekrar yemesi ise semptomlara yol açacaktır.

Semptomlar alerjik reaksiyon ya da tümden bir kötü-hissetme hali olabilir.

Bu gizli alerjiler kişilerin çok fazla ve genellikle çok severek (bazen bağımlılık seviyesinde) tükettikleri gıdalardır.

Gizli alerjenlerin en önemlisi süt ürünleridir. Bu alerjilerin sadece alerjik hastalık olarak bilinenler dışında, alerjilerle ilgisinin olduğu pek düşünülmeyen birçok alerjidende sorumludurlar.

Çünkü bu alerjilerin Mora Terapi ile tedavi edilmesi, görünürde olan kronik hastalıkta iyileşme yaratmaktadır.

Böyle bir durum varsa kişide genellikle görülen şey süt ürünlerine karşı aşırı düşkünlük halidir.

Gizli Alerjiler Önemini Anlama

Kişide gizli alerjilerinin bulunması bağışıklık sistemi üzerinde kronik bir stres yaratır. Bu durumda vücudun kendini tamir mekanizmaları aksar ve kronik hastalık eğilimleri ortaya çıkar. Sonuç bağışıklığın düşmesi, sık enfeksiyonlar, alerjik problemler, bağırsak problemleri, kilo ve sayılamayacak kadar çok kronik hastalık için artmış eğilimdir.

Mora Testleri Nasıl Yapılır

Mora testlerinde yapılan şey kullanılan maddenin frekansının bazı cilt bölgelerinde nasıl bir elektriksel direnç değişimini yarattığının izlenmesidir. Bu yöntem kullanılarak her türlü alerji yanında, kişinin kullandığı ilaçlar test edilebilirdir. Ayrıca ilaçların kişiye zarar verip vermediği, vücutta ağır metal yüklenmesi olup olmadığı veya elektromanyetik stres altında olunup olunmadığı test edilebilir.

Mora Testleri sırasında herhangi acı hissedilmez, herhangi bir iğne kullanılmaz. Ayrıca cilt üzerine alerjen madde konulmaz veya kan alınıp herhangi bir test yapılmaz. Yapılan tek işlem parmak uçlarında birkaç noktadan alınan elektriksel ölçümlerdir.

Daha fazla bilgi ve yardım almak için Facebook sayfamıza girebilirsiniz.

Mora Terapinin Kullanım alanlarını merak ediyorsanız Mora Terapi Kullanım Alanları sayfamıza göz atınız.

Son Makaleler

Mora Terapi Videoları

Online Danışma / İletişim Formu

Yukarı