Mora Terapi Kullanım Alanları

Mora Terapi ile Sigara Nasıl Bırakılır?

Mora Terapi Kullanım Alanları

Mora Terapi ile yapılan müdahale vücudun anormal işleyen enerji sistemi üzerinedir. Vücutta en üst düzeyde kontrolü sağlayan enerji meridyenleri üzerindeki elektromanyetik düzelme, hastalıklarda çok temelden gelen bir iyileşme yaratır.

Blokaja yol açan etken ortadan kaldırıldığında görünürde isim almış olan semptom-hastalık ortadan kalkar. Bu şekilde çok ilerlemiş hastalıklarda dahi hastalığın şiddetinin azaltılması ya da başka bir şekilde başarılamayacak tedavilerin yapılabilmesi mümkündür.

Tedavilerde nereye kadar gidilebileceği hastalığın ismine değil blokajın tedaviyi bloke edecek kadar büyük olup olmamasına bağlıdır. Temelden Gelen İyileşme Eğilimi. Ağrı ile seyreden bir romatizmal hastalıkta yapılacak tedaviler ağrıyı net bir şekilde azaltır. Bunun sebebi tedavinin ağrı kesiciler gibi ağrıyı bastırması değildir. Yapılan enerjetik müdahalenin hastalığı en temel düzeyde etkilemesi ve başka bir şekilde yaratılamayacak şekilde iyileşmeyi başlatmasıdır.

Bir organ hastalığında uygulanan MORA-Terapi seansları da yine benzer şekilde hastalığın şiddetini azaltabilir. Ayrıca uzmanlaşılmış bir kullanımda hastalığı tamamen ortadan kaldırabilir.

Tedaviye eski Çin tıbbı bilgisinin, 5 element kuramının, homeopatinin ve akupunktur noktalarının eklenmesi
etkinlik konusunda fark yaratacaktır ama birçok tedavi için bu bilgi bir zorunluluk değildir. Genel uygulamada tedavi eller ve ayaklardan tutulan veya hastalıklı bölge üzerinde gezdirilen elektrotlar ile uygulanır. Kişi tedavi sırasında herhangi bir şey hissetmez.

Mora Terapi İle Hangi Hastalıklar Tedavi Edilir;

Tecrübeler endikasyonları hastalık isimleriyle sınırlandırmamak gerektiğini göstermektedir. Kullanılan tedavi programlarının özel endikasyonları dışında enerji meridyen sistemindeki düzeltme kendisini değişik şekillerde de gösterebilir. Terapinin yöneltildiği hastalıktaki düzelme dışında vücutta ilişkisiz olarak nitelenebilecek başka düzelmelerle sık sık karşılaşılır. Yan etki yaratmak ise hemen hemen mümkün değildir.

MORA nın frekans filtreleme teknolojisinin eski Çin tıp teorileri ve homeopati bilgisiyle birleştirilmesiyle
tanımlanmış 400`ün üzerinde endikasyon ve kullanım şekli vardır. Bu terapilerdeki en net sonuçlar bağımlılık
tedavilerinde, kronik zehirlenmelerde, cildi veya havayollarını tutan alerjilerde, akut ve kronik ağrı durumlarında ve romatizmal hastalıklarda alınmıştır.

Daha fazla bilgi ve yardım almak için Facebook sayfamıza girebilirsiniz.

Alkolü bırakmak istiyorsanız Alkol Tedavisi sayfamıza göz atınız.

Online Danışma / İletişim Formu

Yukarı