Kilo Verme

Mora Terapi ile Kilo Vermenin Yolları

Mora Terapi ile Sigara Nasıl Bırakılır?

Mora Terapi ile Kilo Verme Protokolleri;

Gıda İntoleransı Testi

İlk önce kişinin gıda düşkünlükleri ve intolerans olduğu gıda türleri tespit edilir. Bu testte maddenin frekansı vücuda verilerek oluşturduğu tepkiler Mora Terapi cihazıyla ölçülmektedir. Bu testte çıkan sonuçlara göre sizin gıdayla aranızdaki enerjetik boyutta etkileşim ölçülmüş olur. Ayrıca terapinin daha sonraki aşamalarında kullanılacak datalar oluşturulmuş olur. Bundan sonraki aşamalarda bu datalar kullanılarak size özel Mora Terapi programları uygulanacaktır.

Herkesin kilo alma sebepleri farklıdır ve uygulanacak tedavilerin de kişiye özel olması gerekmektedir. Gıda
İntolerans testi bu yüzden çok önem taşımaktadır.

Mora Terapi Uygulaması

1- Düşkünlüğünüzün olduğu ve gıda intoleransı olan maddelerin temizlenmesi
Karbonhidrat gurubuna karşı (örneğin unlu ürünler, ekmek, hamburger, pasta, börek gibi gıdalar, şeker ya da çikolata vb.) düşkünlük şişmanlatır. Eğer düşkünlük haliniz varsa bu durumda size bu gıdalar üzerinden Mora terapi uyguluyoruz. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik Mora Terapi uygulamasının bir benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır. Yeni yemek alışkanlıklarımızda karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız.

Karbonhidratlar (unlu ürünler, ekmek, makarna, tatlılar…) bağımlılık yaratır.  Bu bağımlılık hali durum
hepimizde az ya da çok mevcut. Mora Terapiyi sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak kilo verme için de aynı şekilde kullanırız. Ancak uygulama sırasında alkol ya da sigarayı değil karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği diğer gıdaları kullanıyoruz.

2- Psikolojik ve bedensel dengelemenin sağlanması

Kişinin yemek yeme alışkanlıkları psikolojik durumuyla oldukça ilişkilidir. Mora Terapi kilo verme sürecinde
vücuttan yayılan elektromanyetik frekansları filtrelemek genel mantığı üzerinden kullanılır. Mora Terapiyi
"formatlamak" olarak tanımlamak mümkündür. Bir ya da iki seans uygulama kişinin duygu dünyasında belirgin değişiklik yaratır.

Mora Terapi uyguladığımız kişilerden edindiğimiz deneyimden yola çıkarak. Bir iki seans Mora Terapi sonrasında kişinin yıllardır çekmekte olduğu kronikleşmiş ruhsal problemlerin ortadan kalkmasının mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Hemen hemen herkes için genel bir rahatlama ve sakinlik hali Mora Terapinin en belirgin etkilerinden birisidir.

Ancak kişiye özel problemlerin giderilebilmesi için kişinin psikolojik durumuna uygun homeopatik preperatlar
(Bach Çiçekleri) ve Renk Terapileri de Mora Terapi içine dahil edilir.

Uygulama aralarında 4-5 gün boşluk olmak üzere 2 seans olarak yapılmaktadır.

Uygulama;

Uygulama sigara üzerinden yapılan Mora Terapiye benzemekte ancak cihazın içerisine sigara yerine sık kullanılan karbonhidratlar konulur. Ayrıca seanslar biraz daha uzun sürmektedir. MORA cihazı içine problemli
yiyecek maddesi konulur ve kişinin cihazın elektrotlarını tutması istenir. Uygulama sırasında sakinleşme ve rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez.

Ozon Tedavisi

OZON tedavisi iki farklı şekilde kullanılmaktadır;

1- Kan Yoluyla Ozon

Kişiden alınan kan Ozon gazına tabi tutulmakta ve bu kan steril şişe içinden hiç çıkarılmaz. Ayrıca hiç
beklenilmeden kişiye geri verilmektedir. Bilinen en etkili ozon tedavisi bu şekildedir ve sağlık problemi olsun olmasın herkes için yılda bir kez 12 seanslık bir kür şeklinde önerilir. Bu şekildeki OZON tedavilerinin metabolizmayı canlandırdığı ve kilo verdirici etkisinin metabolizmanın hızlandırılması yolu ile olduğu bilinmektedir.

2- Lokal OZON

İkinci tipteki OZON kullanımı ise lokal uygulamadır. Yani OZON direk olarak vücudun problemli alanına
verilmektedir. OZON yağ ya da selülit bölgesine verildiğinde o bölgedeki kanlanmayı arttırıp lipoliz etkisi
yaratmakta ve sonuç olarak birikmiş yağ dokusunu azaltmaktadır.

Göbek bölgesinin inceltilmesi metabolizmanın hızlandırılması açısından çok önemlidir. Bu yüzden OZON
genellikle göbekteki yağlanmayı gidermek için kullanılmaktadır. Lokal uygulama özel iğnelerle yapılmakta ve
bundan dolayıdır ki acı hissi ya hiç ya da minimum olmaktadır.

OZON göbekteki yağlanma dışında selülit bölgelerinde ya da vücutta herhangi bir bölgedeki sarkma alanlarında
da kullanılabilmektedir.

MORA-Terapi kişinin daha az yiyerek kolayca doymasını ve psikolojik yemek yeme alışkanlığını düzenlerken,
OZON metabolizmayı yükseltip göbekteki yağlanmayı azaltmaktadır. Ayrıca iki tedavinin birlikte kullanımı kişinin kolay ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilmesini sağlamaktadır.

OZON aynı anda her iki yolla birden kullanılır. Hem metabolizmanın canlanmasına hem de göbek
bölgesindeki yağların eritilebilmesine ve bölgesel incelmeye yol açmaktadır. Bu şekildeki OZON tedavisi MORA-Terapiyle birleştirildiğinde ise her iki tedavinin de etkinliği kat kat artmaktadır.

Kimler Mora Terapi ile Kilo Verme Nasıl Yapılmalı?

İştah azaltmak için MORA Terapi Hamur işlerine Dayanamayanlar…

Birçok kişide unlu gıdalara-karbonhidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için diyet yapmak çok zor hatta bazen imkansız olmaktadır. Bu düşkünlük hali aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi Mora Terapi yardımıyla giderilebilmekte ve kişinin bu gıdalara karşı kayıtsızlaşması sağlanabilmektedir.

Çikolata ya da Tatlıya Düşkün Olanlar...

Mora Terapi ile kolayca giderilebilir. Hatta bunun için tek seans genellikle yeterli olabilmektedir. Ancak standart olarak MORA Terapiyi iki seans ana karbonhidrat gurupları üzerinden kullanırız. İkinci seansta ana gurup karbonhidratlar yanında kişinin düşkün olabildiği diğer yiyecek guruplarını (tuz, kahve, kola gibi) da ekliyoruz.

Mora Sonrası Ne Hissedeceğim?

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını hissedeceksiniz. Ayrıca Mora Terapinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları hiç aramadığınızı fark edeceksiniz.

Yeme ihtiyacının azalması yanında Mora Terapinin bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzelme eğilimine girdiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi hissedeceksiniz.

Mora Terapi ile Kilo Verme Yan Etkiler Doğurur mu?

MORA-Terapi kilo programında yapılan uygulama vücudu kilo verme için zorlama değildir. Mora Terapi tüm sistemin dengelemesini amaçlar.

MORA-Terapi doktor kontrolünde yapılır ve şu ana kadar hiçbir ciddi yan etki raporlanmamıştır.

Metabolizması normal çalışan bir kişinin metabolizması zayıflama amacıyla anormal çalışır hale getirilmez. Ancak anormal düşük seviyede çalışan bir metabolizma normalleştirilebilir. Örneğin bir kişi karbonhidrat yiyemez hale getirilemez ama aşırı düşkünlük hali normal seviyeye getirilebilir.

Daha fazla bilgi ve yardım almak için Facebook sayfamıza girebilirsiniz.

Gıda intolerans testinin ne olduğunu merak ediyorsanı Gıda İntolerans sayfamıza göz atınız

Online Danışma / İletişim Formu

Yukarı